Victoria Beckham Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu

Reklamlar

Victoria Beckham Kimdir? Kısaca Biyografisi

Victoria Caroline Beckham, İngiliz iş kadını, moda tasarımcısı, model ve şarkıcı. Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie adındadır. 1990’lı yıllara damgasını vuran Spice Girls adlı müzik grubunun “Posh” lakaplı üyesidir. Kendi adlarıyla çıkardıkları dvb adlı marka vardır. David Beckham ile evliliğinden Brooklyn Beckham, Romeo Beckham, Harper Beckham, Cruz Beckham adlı çocukları vardır.Beckham Parfüm adında parfüm markası bulunmaktadır.

Victoria Victoria Beckham adında makyaj markası bulunmaktadır.1997 yılında Spice World adlı filmde yer aldı. Bu onun ilk filmiydi. Katie Holmes ile iyi arkadaştır. Okulda zorbalığa maruz kaldı o yüzden hiç arkadaşı olmadı.Karanlık Yapısı ve az gülümsemesiyle dikkat çeken Victoria Beckham, 1999’dan beri David Beckham‘la evlidir. Saç rengi koyu kahverengi olan Victoria’nın gözleri de koyu kahverengidir. Ayrıca Koç burcudur.


Victoria Beckham Kaç Yaşındadır?

17 Nisan 1974 tarihinde doğmuştur.


Victoria Beckham Nerelidir?

Harlow, Essex, İngiltere doğumludur.


Victoria Beckham Boyu Kaçtır?

163 cm’dir.


Victoria Beckham Kilosu Nedir?

Reklamlar

48 kg’dir.

Buna da Bakabilirsiniz  Bengü Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu

Bunları beğenebilirsiniz

1 Yanıt

  1. 2 Mart 2019

    […] yaşına rağmen What I See adlı kitabın yazarıdır. Annesi dünyaca ünlü model, şarkıcı Victoria Beckham, babası ise futbolcu David Beckham‘dır. Bir ara ismi Aleyna Tilki ile de […]

Bir Cevap Yazın (E posta doldurmak zorunlu değildir)

%d blogcu bunu beğendi: