Lady Gaga Kimdir Boyu Kilosu, Nereli, Kaç Yaşında

Reklamlar

Lady Gaga Kimdir Boyu ve kilosu, tam ismi herkes tarafından merak edilen bir konu olmaya başladı diyebiliriz. İşte bizde sizlere kisibilgi olarak bu yazıda sizlere bundan bahsedeceğiz. Dünyaca ünlü sanatçıyı heralde duymayınınız yoktur. Etten kıyafet bile giydiğinde tüm dünya onu konuşmuştu. Gerçi yaptığı tüm her şey tüm dünyada gündem oluyor diyebiliriz. Bir şarkı çıkarttığında da aynı şekilde dünya onu dinliyor.

Stefani Joanne Angelina Germanotta ya da bilinen adıyla Lady Gaga 28 Mart 1986 New York, ABD doğumlu Şarkıcı-Söz Yazarı, Oyuncu, Aktivist, Dansçı ve Bestecidir. Bir çok işi aynı anda yapmakta olan başarılı Lady Gaga dünyaca ünlü olmayı hem buna, hem güzelliğine hem de değişik tarzına ve güzel şarkılarına borçlıudur. Gençlik yıllarında şarkılar yazdı, açık mikrofon toplantılarında çaldı ve lise oyunlarında performans sergiledi. Ayrıca müzik kariyerine odaklanmak için eğitimini yarıda bırakmadan önce CAP21’da öğrenim gördü. Bradley Cooper ile oynadığı Bir Yıldız Doğuyor adlı filmde oldukça dikkat çekmiştir ve film şarkılarıyla dünya listelerinde bir numaraya çıkmaya başlamıştır. Yine başarılı sanatçı istediğini elde etmiştir diyebiliriz. Ayrıca Lady Gaga Lenox Hill hastanesinde dünyaya gelmiştir.

19 Ağustos 2008 ilk albümü olan The Fame’yi çıkartmıştır. Bu albüm 15 milyondan fazla satmıştır. Çizburger yemeyi çok sevmektedir. Favori rekleri mor siyah ve beyazdır. Eşcinsel topluluğu desteklemektedir. Babası vücudunun sağ tarafına dövme yaptırmasını yasakladığı için sol tarafında 9 adet dövmesi vardır. Saçlarını çok fazla boyadığı için dökülmeye başlamıştır. Çizburger yemeyi çok sevmektedir. Küçük kız kardeşi bir moda öğrencisidir. Kendine rol model olarak Madonna’yı almaktadır.

Buna da Bakabilirsiniz  Ashley Graham Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu

Lady Gaga Kaç Yaşındadır?

28 Mart 1986 tarihinde doğmuştur

Lady Gaga Nerelidir?

New York, Amerika Birleşik Devletleri – Lenox Hill Hospital doğumludur

Lady Gaga Kimdir Boyu Kaçtır?

155 cm’dir.

Lady Gaga Kilosu Nedir

53 kg’dir.

Lady Gaga Sevgilisi, Eşi Kimdir?

Christian Carino (2017’den Günümüze)

Amerikan model ve aktör olan ünlü isim Taylor Kinney ile 2011’den 2016’ya kadar ilişkisi olmuştur.

Lady Gaga Burcu Nedir?

Koç

Lady Gaga Saç Rengi Nedir?

Saçları doğal olarak kahverengidir. Ama o sürekli boyamaktadır.

Lady Gaga Göz Rengi Nedir?

Ela

Lady Gaga’nın Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Twitter, Facebook, YouTube, Instagram.

Reklamlar

Lady Gaga Kimdir Boyu ve kilosu adlı yazımızın sonuna geldik. Ayrıca bu yazımız da doğduğu hastaneye kadar sizlere sunmaya çalıştık. Umarım yazıyı beğenmişsinizdir.

Bunları beğenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın (E posta doldurmak zorunlu değildir)

%d blogcu bunu beğendi: