Janel Parrish Kimdir Boyu Kilosu, Nereli, Kaç Yaşında

Reklamlar

Herkese merhaba arkadaşlar bu yazımızda Janel Parrish Kimdir Boyu ve kilosu gibi bir çok detayı inceleyeceğiz. Başarılı ve güzel oyuncu, modelin nereli olduğu, kaç yaşında olduğu, sevgilisi gibi bir çok bilgi de bu yazımızda yer almaktadır. Ayrıca dikkatlice okursanız tam ismi de yazının içinde geçmektedir. Öncelikle Janel Parrish 30 Ekim 1988 doğumlu Abd’li oyuncudur. En son herkes tarafından çok beğenilen Sevdiğim Tüm Erkeklere adlı film ile tekrar gündeme gelmiştir. Güzel oyuncu ve modelin tam ismi Janel Meilani Parrish’dir.

2015’den beri Justin Altamura ile ilişkisi vardır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi başarılı oyuncu aynı zamanda modellik ve şarkıcılıkta yapmaktadır. Kahverengi gözleri ile dikkat çeken başarılı oyuncu 84-63.5-87 cm vücut ölçülerine sahiptir. Amerika Birleşik Devletlerinin tek ada eyaleti olan ve turistik bir yer olan Hawaii’de dünyaya gelmiştir. Başarılı ve herkesin severek izlediği Pretty Little Liars dizisinde Mona Vanderwaalon rolünü oynamıştır. Kariyeri 1999 yılında Too Rich: Doris Duke’un Gizli Hayatı filmiyle başlamıştır. Başarılı oyuncu küçüklükten sanata olan yeteneğini göstermiştir, 6 yaşında piyano çalmaya başlamıştır ve aynı zamanda ilk olarak Hawaii’deki yerel yetenek yarışmasını kazandığında ön plana çıkmıştır.


Janel Parrish Kaç Yaşındadır?

Janel Parrish 30 Ekim 1988 tarihinde doğmuştur.


Janel Parrish Nerelidir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Hawaii eyaletli oyuncu Büyük okyanusa da bağlantısı bulunan Oahu adlı bir ada kasabasında doğmuştur.


Janel Parrish Kimdir Boyu Kaçtır?

Güzel oyuncunun boyu biraz kısadır diyebiliriz ki 157 cm’dir.


Janel Parrish Kilosu Nedir?

Kilosu da boyuna göre gayet uyumludur ve 50 kg’dir.


Ayrıca Bakabilirsiniz: Dünyaca Ünlü ve Türklerin Sevgilisi Zayn Malik Boyu ve Kilosu


Janel Parrish Sevgilisi, Eşi Kimdir?

Justin Altamura (2015’ten Günümüze)


Janel Parrish Burcu Nedir?

Bilinmiyor


Janel Parrish Saç Rengi Nedir?

Koyu kahverengi


Janel Parrish’in Göz Rengi Nedir?

Açık kahverengi

Janel Parrish’in Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Twitter adresi ne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz, İnstagram adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

Reklamlar
Buna da Bakabilirsiniz  Reynmen Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu ve Kilosu

Geldik bu yazımızın da sonuna bugün sizlere dünyaca ünlü oyuncu, model ve aynı zamanda söz yazarı da olan Janel Parrish Kimdir Boyu ve kilosu gibi önemli detayları paylaştık. Bunun yanında hayatı hakkında da bir çok önemli detaya yer verdik. Başka yerde bulamayacağınız bu detayları eğer beğendiyseniz yorum yapmayı ve bizi sürekli takip etmeyi unutmayınız.

Bunları beğenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın (E posta doldurmak zorunlu değildir)

%d blogcu bunu beğendi: