Hilary Duff Kimdir Boyu Kilosu, Nereli, Kaç Yaşında

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere dünyaca ünlü Hilary Duff Kimdir Boyu ve kilosunu paylaşacağız. Ayrıca bunun yanında nereli, kaç yaşında, sevgilisi, doğum yeri gibi detayları da inceleyeceğiz. Abd’nin Teksas eyaletinin Houston şehrinde dünyaya gelmiştir. Bir çok işi yapmaktadır ve çoğunda da başarılı olmuştur. Amerika’da başlayan karakteri tüm dünyaya uzanmıştır.

Hilary Erhard Duff, ya da bilinen ismiyle Hilary Duff, 28 Eylül 1987 Houston, Teksas doğumlu Amerikalı sinema oyuncusu ve şarkıcı, ülkesi dışında da tanınan bir popüler kültür ikonu. Hilary Duff, Lizzie McGuire adlı televizyon dizisiyle ün sağladı. Bu dizide aldığı başrol sayesinde yapımcıların dikkatini çekti ve ardından birçok filmde rol aldı. Mike Comrie ile 2010 yılında evlenmiştir fakat 2016 yılında boşanmışlardır. Daha sonra Mathew Koma ile sevgili olmuş ve sevgiliyken Hilary Duff hamile kalmıştır. Yaptığı açıklamada ünlü çift çocuk beklediklerini söylemiştir. Ayrıca Banks Violet Bair, Luca Cruz Comrie adlarında iki tane çocuğu vardır.

1997’de yayınlanan True Women adlı dizide rol almayı başarmıştır. Aynı kıyafeti tekrar giymeyi sevmez. Ee çok parası var nasılsa her gün yeni kıyafet alarak parasını harcayabilir. Simon & Schuster ile bir kitap yazma anlaşması vardı. Elixir yazdığı ilk romanıdır. 2004’te Bir Kül Kedisi Masalı ve Sesini Duyur adlı projelerde yer almıştır. 2003’te Agent Cody Banks’ta yer almıştır. Bunun haricinde 30’dan fazla film ve dizide yer alarak dikkat çekmiştir. Albümleri: Dignity (2007), Hilary Duff (2004), Metamorphosis (2003), Santa Claus Lane (2002).

Hilary Duff Nerelidir?

Houston, Teksas, ABD doğumludur

Hilary Duff Boyu Kaçtır?

157 cm’dir.

Hilary Duff Kilosu Nedir

55 kg’dir.

Son Yazılar

Hilary Duff Sevgilisi, Eşi Kimdir?

Matthew Koma

Hilary Duff Burcu Nedir?

Terazi

Hilary Duff Saç Rengi Nedir?

Kahverengi (Doğal)

Hilary Duff Göz Rengi Nedir?

Açık kahverengi

Hilary Duff’ın Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Hilary Duff (@HilaryDuff) | Twitter – Hilary Duff (@hilaryduff) | Instagram

Reklamlar

Evet arkadaşlar geldik bi yazımızın daha sonuna. Sizlere bu yazıda Hilary Duff Kimdir Boyu ve kilosu gibi bir çok bilgiyi paylaştık. Hayatı ve biyografisini de bulabileceğiniz bu yazıda ayrıca nereli, sosyal medya hesapları, saç ve göz rengi, burcu gibi bir çok özelliği de yer almaktadır.

Bunları beğenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın (E posta doldurmak zorunlu değildir)

%d blogcu bunu beğendi: