Elçin Afacan Kimdir Nereli, Boyu Kilosu, Yaşı

Reklamlar

Elçin Afacan Kimdir Nereli adlı yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazıda aynı zamanda boyu ve kilosunu, sevgilisini, dizilerini ve oynadığı filmleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. 2016 – 2017 yılında İçerde dizisiyle kariyerine başlayan, Elçin Afacan 2017 yılında Deli Gönül dizisinde de yer almıştır.Duyduğumuza göre resim yapmayı sevmektedir. Ayrıca spor yapmayı ve şarkı sözü yazmayı da sevmektedir. Elçin Afacan dizi oyunculuğunun yanında, tiyatro sahnesinde de rol almaktadır. 2016 yılında Görevimiz Komedi isimli yarışmada yarışmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Tenis ve yüzmede lisansları vardır.

Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Duygu Yetiş gibi isimlerin yer aldığı Komedi, Aile dizisi olan ve Fox’ta 2019’da yayınlanmaya başlayan Bir Aile Hikayesi adlı dizide yer almaktadır. Bu dizide Beste karakterini canlandırmaktadır. Cumartesi günleri yeni bölümleri yayınlanan dizi son günlerde izleyiciler tarafından oldukça sevilmektedir. Ayrıca dizide Olgun Toker, Güldür Güldür ve bir çok başarılı projeden tanığımız İrem Sak, 5 yaşından beri sahnelerde olan Alper Saldıran gibi oyuncular da yer almaktadır. Thıs Is Us dizisinin uyarlaması olan dizide Kate rolünün Beste versiyonunu canlandırcaktır. Dizide Beste’nin kilo verme mücadelesini izleyeceğiz diyebiliriz.

“This is Us” dizisinden uyarlanan olan Bir Aile Hikayesi dizisi, dört farklı hayatı konu alıyor. O dört hayatın ortak noktası ise aynı gün doğmuş olmaları. Karakterlerden biri olan Cem, evli ve üçüz bebek bekliyor. Biri başarılı bir oyuncu olan Berk ama şu anda kariyeri tam da istediği gibi gitmiyor. Bir diğer karakter olan Beste Berk’in ikizi ve başı kendi görünüşüyle dertte olan bir kadın. Diğer karakter ise evli ve çok mutlu ancak kendisini cami avlusuna bırakan biyolojik babasının peşinde.

Buna da Bakabilirsiniz  Anastasia Karanikolaou Kimdir Boyu Kilosu, Nereli, Kaç Yaşında

Elçin Afacan Kaç Yaşındadır?

Başarılı oyuncu 01 Ocak 1991 tarihinde doğmuştur.

Elçin Afacan Kimdir Nereli

En kalabalık ilimiz olan İstanbul doğumludur.

Elçin Afacan Boyu Kaçtır?

Elçin Afacan’ın boyu 168 cm’dir.

Elçin Afacan Kilosu Nedir

Kilosu ise boyuyla orantılıdır ve 78 kg’dir.

Elçin Afacan Sevgilisi, Eşi Kimdir?

Sevgilisi, eşi olup olmadığı bilinmemektedir. Fakat olmadığını tahmin etmekteyiz.

Elçin Afacan Burcu Nedir?

1 Ocak doğum tarihine göre Oğlak burcudur.

Bakabilirsiniz: Erdal Beşikçioğlu Kimdir Nereli, Boyu Kilosu, Yaşı

Elçin Afacan Saç Rengi Nedir?

Saç rengi Açık Kahverengi’dir.

Elçin Afacan Göz Rengi Nedir?

Göz rengi ise kahverengidir.

Elçin Afacan Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

İnstagram adresi: Elçin Afacan (@elciinafacan) – Instagram

 

Reklamlar

Elçin Afacan Kimdir Nereli adlı yazımızın sonuna geldik. Ayrıca bu yazıda kilosunu, boyunu, yaşını ve diğer çeşitli bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Bunları beğenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın (E posta doldurmak zorunlu değildir)

%d blogcu bunu beğendi: